Oferta dla firm

W imieniu spółki Sports Advantage S.A., będącej od 1 czerwca 2011 r. dzierżawcą „Parku Rosta” oraz właścicielem obiektu tenisowego w skłąd któego wchodzą korty kryte i korty otwarte, znajdujące się w Bielsku-Białej przy ul. Ceramicznej 20 oferujemy Państwu podjęcie współpracy polegającej na możliwości udostępniania pracownikom i rodzinom pracowników Państwa firmy korzystanie z infrastruktury sportowej znajdującej się na terenie Parku Rosta.

W naszej ofercie dla Państwa pracowników i ich rodzin znajduje się:

  • Wynajem kortów tenisowych;

  • Zapewnienie zajęć indywidualnych i grupowych (grupy 2 i 3 osobowe) z instruktorami i jedynymi w Bielsku-Białej trenerami II klasy;

  • Organizacja turniejów tenisowych dla Państwa pracowników;

  • Prowadzenie szkółek tenisowych dla dzieci Państwa pracowników (grupy 4-6 osobowe)

  • Organizacja turniejów mini i midi tenisa dla dzieci Państwa pracowników;

Proponujemy Państwu 2 warianty wykupu karnetów dla pracowników:

I WARIANT – zakup zryczałtowanego kartnetu o wartości 1.000 zł, 3.000 zł lub 5.000 zł w ramach którego pracownicy Państwa firmy będą mogli korzystać z infrastruktury sportowej spółki Sports Advantage S.A.

Pakiet I o wartości 1.000 zł netto umożliwia:

500 zł (+8% VAT) – wynajem kortów w ilości 11 godzin;

500 zł (+23% VAT) – zajęcia z trenerem w ilości 11 godzin (zajęcia dla dorosłych dla max 3 osób i szkółki tenisowe dla dzieci dla max 6 osób).Pakiet II o wartości 3.000 zł netto umożliwia:

1.500 zł (+8% VAT) – wynajem kortów w ilości 35 godzin

1.500 zł (+23% VAT) – zajęcia z trenerem w ilości 35 godzin (zajęcia dla dorosłych dla max 3 osób i szkółki tenisowe dla dzieci dla max 6 osób).Pakiet III o wartości 5.000 zł netto umożliwia:

2.500 zł (+8% VAT) – wynajem kortów w ilości 60 godzin;

2.500 zł (+23% VAT) – wynajem trenera w ilości 60 godzin (zajęcia dla dorosłych dla max 3 osób i szkółki tenisowe dla dzieci dla max 6 osób).Karnet o wartości 1.000 zł ważny jest przez miesiąc kalendarzowy. Karnety o wartości 3.000 zł i 5.000 zł ważne są przez 3 miesiące kalendarzowe. Wartość poszczególnych pozycji w ramach karnetu można dowolnie konfigurować.

W ramach godzin wynajmu kortów możemy przeprowadzić dla Państwa pracowników lub ich dzieci turniej tenisowy lub zamkniętą imprezę na kortach.

WAŻNE: Podane ceny są cenami netto. Do podanych cen należy doliczyć 8% VAT za wynajem kortów i 23 % VAT za zajęcia z trenerem (osoby dorosłe i szkółki tenisowe dla dzieci). W sezonie letnim ceny za wynajem kortów ulegają obniżeniu. Tak więc w ramach abonamentu będzie przysługiwała większa ilość godzin.II WARIANT umożliwia podpisanie umowy w ramach której pracownicy Państwa firmy będą mogli korzystać z infrastruktury tenisowej (wynajem kortów tenisowych, zajęcia indywidualne i grupowe z trenerem oraz szkółki tenisowe dla dzieci) z 5% rabatem w odniesieniu do cen ze standardowego cennika. Po zakończeniu miesiąca spółka Sports Advantage S.A. wystawi fakturę z wyszczególnieniem pracowników którzy skorzystali w danym miesiącu z naszej oferty. Państwa pracownicy będą posługiwać się przygotowanymi przez nas przepustkami, które umożliwią ich identyfikację.Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej oferty, która będzie dostosowana do Państwa potrzeb. Państwa firma może np. dofinansowywać pracownikom wynajem kortów, a pracownicy indywidualnie mogą opłacać trenera, który poprowadzi zajęcia z dorosłymi lub szkółki tenisowe z dziećmi.Ponadto mamy przyjemność poinformować Państwa, że zarządzany przez naszą spółkę Park Rosta o powierzchni ponad 2,5 hektara, na terenie którego znajduje się nasz obiekt tenisowy a w na wiosnę powstaną cztery nowe, w pełni profesjonalne otwarte korty ceglane, jest bardzo dobrze skomunikowany, ponieważ znajduje się w pobliżu obwodnicy Bielska S1.

W tym miejscu możemy pochwalić się, iż w roku 2011 zorganizowaliśmy następujące imprezy na terenie Parku Rosta:

  • Baśniowe Spotkania z fanami Gwiezdnych Wojen i Władcy Pierścieni,

  • Finał Rodzinnego Rajdu Rowerowego,

  • Festyny dla mieszkańców Dzielnicy Komorowice.

Na terenie naszego obiektu znajduje się bezpłatny parking dla naszych Klientów i Gości.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. W szczególności polecamy organizację turniejów tenisowych dla Państwa pracowników połączonych z grillem w naszym Parku, który pomimo tego, że znajduje się w centrum Bielska-Białej, pozwala poczuć się jak na terenach poza miastem i odetchnąć od codziennych spraw.

 

Z wyrazami szacunku

Anna Wrzoł – Prezes Zarządu