Kacper Socha Mistrzem Śląska skrzatów

Kacper Socha podwójnym Mistrzem Śląska skrzatów.

Po Mistrzostwach Polski przyszedł czas na Mistrzostwa Śląska.

Turniej rozgrywany był na obiektach klubu BKT Advantage Bielsko-Biała przy ul. Ceramicznej 20.

Pod nieobecność aktualnego Mistrza Polski Jakuba Jędrzejczaka (BKT) i brązowego medalisty Mikołaja Migdalskiego (BKT), którzy nabawili się lekkiej infekcji na Mistrzostwach Polski w dniach 13-14 stycznia rozegrane zostały Mistrzostwa Polski.

Sytuację wykorzystał kolejny bardzo utalentowany młody tenisista klubu BKT Advanteage B-B Kacper Socha.

Kacper pokonał w półfinale swojego kolegę klubowego Kubę Tomasiaka, który nie zdążył jeszcze zregenerować się po bardzo udanych Mistrzostwach Polski (dotarł w nich do ćwierćfinału) 6:4, 6:0.

W finale pokonał turniejową jedynkę Bartosza Skupińskiego 6:0, 6:0 i niespodziewanie został Mistrzem Śląska.

Po tytuł sięgnął również w grze podwójnej wraz z kolegą klubowym Kubą Tomasiakiem. Nasza para w finale nie dała szans parze Miszczak/Wieczorek, wygrywając 6:0, 6:1.

W grupie dziewcząt ćwiećfinał zaliczyły dwie zawodniczki klubu z Bielska: Ania Hałat i Julia Zięć.