Jakub Jędrzejczak Mistrzem Polski Skrzatów

Worek medali dla tenisistów BKT

Jakub Jędrzejczak Mistrzem Polski Skrzatów 2018!

Po pasjonującym, stojącym na wysokim poziomie i pełnym dramaturgii meczu Jakub Jędrzejczak pokonał w finale Mistrzostw Polski Tomka Berkietę 6:4, 4:6, 12:10 i został Mistrzem Polski Skrzatów !!!!!

Jakub Jędrzejczak w parze z Tomaszem Berkietą został również Mistrzam Polski w grze podwójnej!! W finale pokonali parę Andrzejczak/ Kwaśniewski 6/4, 6/4.

To pierwsze tytuły i to od razu podwójne utalentowanego Bielszczanina, wychowanka BKT.
Rewelacyjnie spisali się pozostali nasi zawodnicy.

Mikołaj Migdalski, który był rewelacją turnieju, zdobył brązowy medal w grze pojedynczej. Przez turniej szedł jak burzą pokonując łatwo przeciwników w tym faworyta Marcina Andrzejczaka- finalistę Supermasters. Niestety w półfinale uległ po ostrej walce Tomkowi Berkiecie.

Świetnie zaprezentował się również Kuba Tomasiak, który otarł się o medal przegrywając w ćwierćfinale z kolegą klubowym Kubą Jędrzejczakiem. Natomiast w grze podwójnej razem z Mikołajem Migdalskim zdobyli brązowy medal! Nie powiodło się Tadziowi Michalowskiemu, który odpadł w pierwszej rundzie.
Gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tych sukcesów : trenerów klubowych, rodziców, sponsorów.
W sumie tenisiści BKT Advantage B-B zdominowali Mistrzostwa Polski skrzatów i  zdobyli 5 medali.

Od września koordynatorem szkolenia grupy zawodniczej jest czołowy czeski trener Stawros Wawrzos. Zatrrudnienie trenera z doświadczeniem w prowadzeniu zawodników na poziomie ATP bardzo szybko przełożyło się na osignięcie tych rewelacyjnych wyników.

Już trzech zawodników BKT w kategorii skrzatów jest sklasyfikowanych w pierwszej 10 Polskiego Związku Tenisa (Jędrzejczak, Migdaliski, Tomasiak), a kolejnych kilku już puka żeby się w niej znaleźć (Michałowski, czy Socha, aktualny Mistrz Śląska skrzatów)