Beskidzka liga tenisa 2017/18 - podsumowanie II rundy

Podział grup III rundy - 15.01.2018 - 25.02.2018

Dziękujemy wszystkim za udział w II rundzie Beskidzkiej Lidze Tenisa Hala 2017/18

W II kolejce rozegrano większość spotkań. Mamy nowy rekord - 92 mecze

Poniżej wyniki poszczególnych grup.

I liga:

1. Waldemar Gnatowsky

2. Marcin Pękala

3. Krzysztof Grzybowski

4. Zbyszek Bizoń

5. Łukasz Kijas - padek do II ligi

6. Janusz Januszyk - spadek do II ligi

II liga:

1. Ziemowit Makuch - awans do I ligi

2. Arkadiusz Sohlich - awans do I ligi

3. Wojciech Wrzoł

4. Janusz Harat

5. Tomasz Tlaga - spadek do III ligi

6. Krzysztof Sokłosa - spadek do III ligi, wycofanie się z powodu kontuzji, za niego w III lidze dziką kartę dostanie Rafał Krzempek

III liga:

1. Krzysztof Kaczmarczyk - awans do II ligi

2. Dariusz Kubinek - awans do II ligi

3. Wojciech Luber

4. Łukasz Jankowski

5. Henryk Magiera - spadek do IV ligi

6. Tomasz Świertkot - spadek do IV ligi

IV liga:

1. Marek Seredyński - awans do III ligi

2. Bogdan Lach - awans do III ligi

3. Krzysztof Niejedli

4. Wiesław Nowak

5. Jacek Patro - spadek do V ligi

6. Leszek Musiał - spadek do V ligi

V liga:

1. Jacek Zontek - awans do IV ligi

2. Daniel Procner - awans do IV ligi

3. Jerzy Matejko

4. Andrzej Nowicki

5. Lesław Tlaga - spadek do VI ligi

6. Konrad Dybek - spadek do VI ligi

VI liga:

1. Rafał Krzempek - awans do V ligi, dzika karta do III ligi za Stokłosę

2. Barbara Baczewska - awans do V ligi

3. Agata Bielawska

4. Zbigniew Banaś

5. Krzysztof Kotoński - spadek do VII ligi

6. Irek Skrzypek - spadek do VII ligi

VII liga

1. Irena Zawidzka - awans do VI ligi

2. Marek Pasternak - awans do VI ligi

3. Paweł Grabowski

4. Przemysław Szostak

5. Tomasz Paszek

6. Jacek Gasidło

VIII liga

1. Filip Witański - dzika karta do V ligi za Krzempka

2. Marzena Dubas

3. Magdalena Mielnik

4. Aleksandra Musiał

5. Rafał Pękala

6. Jadwiga Zyzańska

7. Bartłomiej Szamota - wykreślenie z ligi, nie rozegrane żadne spotkanie