Beskidzka Liga Tenisa 2017/18 - podsumowanie I kolejki

Podział grup II rundy - 4.12.2017 - 14.01.2017

Dziękujemy wszystkim za udział w I rundzie Beskidzkiej Lidze Tenisa Hala 2017/18

Poniżej wyniki poszczególnych grup.

I liga:

1. Waldemar Gnatowsky

2. Marcin Pękala

3. Łukasz Pękala (kontuzja i wycofanie się z ligi)

4. Łukasz Kijas

5. Krzystof Grzybowski (pozostaje w I lidze za Łukasza Pękala)

6. Arkadiusz Sohlich - spadek do II ligi

II liga:

1. Zbigniew Bizoń- awans do I ligi

2. Janusz Januszyk- awans do I ligi

3. Tomasz Tlaga

4. Wojciech Wrzoł

5. Janusz Harat (Pozostaje w II lidze za Grzybowskiego)

6. Krzysztof Kaczmarczyk - spadek do III ligi

III liga:

1. Ziemowit Makuch - awans do II ligi

2. Krzystof Stokłosa - awans do II ligi

3. Tomasz Świerkot

4. Henryk Magiera

5. Marek Seredyńcki - spadek do IV ligi

6. Jacek Patro - spadek do IV ligi

IV liga:

1. Dariusz Kubinek - awans do III ligi

2. Łukasz Jankowski - awans do III ligi

3. Bogdan Lach

4. Wiesław Nowak

5. Andrzej Nowicki - spadek do V ligi

6. Jery Matejko - spadek do V ligi

V liga:

1. Leszek Musiał - awans do IV ligi

2. Krzysztof Niejedli - awans do IV ligi

3. Daniel Procner

4. Konrad Dybek

5. Barbara Baczewski - spadek do VI ligi

6. Krzysztof Kotoński - spadek do VI ligi

VI liga:

1. Jacek Zontek - awans do V ligi

2. Lesław Tlaga - awans do V ligi

3. Agata Bielawska

4. Zbigniew Banaś

5. Irena Zawidzka - spadek do VII ligi

6. Przemysław Szostak - spadek do VII ligi

VII liga A

1. Rafał Krzempek - awans do VI ligi

2. Marek Pasternak (zostaje w VII lidze)

3. Tomasz Paszek (zostaje w VII lidze)

4. Paweł Grabowski (zostaje w VII lidze)

5. Magdalena Mielnik - spadek do VIII ligi

6. Bartłomiej Szamota - spadek do VIII ligi

VII liga B:

1. Irek Skrzypek - awans do VI ligi

2. Jacek Gasidło (zostaje w VII lidze)

3. Jadwiga Zyzańska - spadek do VIII ligi

4. Marzena Dubas - spadek do VIII ligi

5. Karol Gajewski - kontuzja i wykreślenie

6. Przemysław Pagieła - wykreślenie


Nowi gracz w II kolejce:

Wojciech Luber - WC do III ligi

Filip Witański - VIII liga